İsmi yıllar önce hayallere konu olmuş ancak markalaşma süreci 2016 yılında profesyonel olarak başlanmış üretim, yurt içi ve yurt dışı satış firmasıyız. Yurt içi ve yurt dışında başka bayiliğimiz, ortağımız bulunmamaktadır.

GÖMLEX hazırlanırken Çok farklı değerlerle yola çıktık. İmkansızı başardık ve mağazamızı açtığımız ilk sezon da tüm Orta Asya ve Arap ülkelerine tanıtmayı başardık. Bunun yanı sıra Rusya, Ukrayna, Belarus gibi birçok ülkeyi yine gömleğin Türkçesiyle biz tanıştırdık. Amacımız üzerlerine giydikleri düğmeli şeyin sadece bir gömlek olmadığını tüm dünyaya tanıtmaktı. Eskiden “miltan” olarak bilinen bu nereye koysan oraya yakışır güzel ve bizce çok değerli.Her tarzda var olduğuna ve her ortamda kendine bir yer bulduğuna inanıyoruz.Bu inançla yeni modeller, yeni çizgiler, yeni desenler vâr etmeye devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen ekibimizle birlikte farklı pazarlarda yerimizi alıyoruz. Marka sahibi olarak biz giymeyeceğimiz hiç bir ürünün üretimini yapmıyoruz. Bu en önemli özelliğimiz. Kaliteye verdiğimiz önem asla tartışılamaz ve her şekilde ispatlanabilir.

Eğer beş yıldır bu sektörde gömlek denince akıllara “Gömlex” markası ve firması geliyorsa müşterilerimizin bizi neden tercih ettiği sorusunun cevabını da bizce vermiş oluyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünlerimizin arkasında durmaya, satışını tamamladıktan sonra da devam ediyoruz. Olumsuz geri dönüşlerin minimum düzeyde olması doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu özellik bizi “gömlex” olarak bir adım öne çıkartıyor. Daima sevgiyle ve aşkla işimizi yapmaya her koşulda içinde bulunduğumuz imkânları zorlayarak devam ediyoruz. Her sezona yeni bir heyecanla başlıyor ve vitrinlerde yerimizi alıyoruz. Birbirinden keyifli, güzel dostluklar ediniyor ve  hiç bir çalışanımız, müşterimize gelip geçici gözüyle bakmıyor, bu bakış açısıyla yaklaşmıyoruz.

Bugün hatırı sayılır yedi bini aşkın müşterimiz ile sürekli iletişim halinde olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz. Biz birçok müşterimiz için sadece bir firma değiliz. Bunu bize defalarca hissettirdikleri için de buradan minnet ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Geçmiş ve Geleceğe ait modern tasarımlar *GÖMLEX*

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR